Wdrożenia

Wznieś swój Biznes na wyższy poziom

**************

Jak mogę ci pomóc ?

BaseLinker | Allegro | Amazon | Subiekt GT| Shoper

BaseLinker

Wdrożenie Baselinkera w twojej firmie. Kurierzy , akcje automatyczne, Subiekt GT itp.

Allegro

Optymalizacja Aukcji, Allegro ADS , Ustawienie konta itp.

Amazon

Szeroko pojęta pomoc w rozpoczęciu sprzedaży w największym Marketplace na świecie

BaseLinker

Połącz kanały sprzedaży, zarządzaj nimi z jednego miejsca i zwiększ swoje zyski

 

Możesz zintegrować sklep internetowy z portalami aukcyjnymi i kurierami, korzystać z automatycznych funkcji i nowoczesnego Managera Zamówień. Wszystko dla Twojej wygody i sukcesu Twojego e-commerce.

Jeśli masz wrażenie, że zamiast rozwijać swój biznes, spędzasz dzień na wykonywaniu powtarzalnych czynności, to koniecznie poznaj automatyczne akcje! To jeden z kluczowych modułów systemu, który bez Twojego udziału wyśle klientom wiadomości, zmieni statusy zamówień, wystawi paragony i faktury, nada paczki i wydrukuje do nich etykiety! To tylko ułamek możliwości. Jak to działa? System automatycznie wykona konkretną akcję, jeśli nastąpi wskazane przez Ciebie zdarzenie i zostanie spełniony określony warunek

Zapomnij o logowaniu do każdej platformy z osobna. Zarządzaj sprzedażą z wielu źródeł w jednym miejscu – do Managera pobierane są zamówienia z wielu kont marketplace (w tym m.in. Allegro, Amazon, eBay) oraz sklepów internetowych

Przetestuj Baselinker przez 30 za darmo

Testuj za darmo wszystkie integracje i funkcje.

Nie wymagamy karty kredytowej, testujesz bez żadnych zobowiązań. Jeśli nie aktywujesz konta, zostanie automatycznie zawieszone.

Allegro

Pomogę Ci jeśli dopiero zaczynasz sprzedaż na Allegro lub  potrzebujesz pomocy osoby doświadczonej w rozwinięciu sprzedaży. Zajmuje się optymalizacją aukcji ,  ustawieniami konta a także podpowiem na co uważać żeby nie łamać regulaminu. 

Allegro ADS  – ustawienie i prowadzenie . Obecnie to najlepszy sposób na zwiększenie sprzedaży i widoczności ofert na allegro.